Czym jest guzek na wardze sromowej większej?

Witam serdecznie . Mam 54 lata i od dwoch dni wyczuwam guzek na wardze sromowej wiekszej . Czuje dyskomfort przy siadaniu ale myslalam ze to od cwiczen na silowni przy pomocy rowerka treningowego . Prawa warga sromowa jest powiekszana troszeczke i ten guzek ktory wyczulam biorac prysznic. Troche boli przy dotykaniu . Prosze mi powiedziec czy to niepokojacy objaw ? Trzy tygodnie temu mialam operacje usuniecia brodawczaka z piersi ale w wyniku nie byl to rak .

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to ropień gruczołu. Wskazana wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postępowanie