Czym jest spowodowane pogorszenie wzroku u dziecka?

Dzien Dobry. Syn ma 2 lata i stwierdzoną nadwzrocznosc. Badany byl w maju: oko prawe 2, oko lewe 3. Oko lewe mial zaklejane 5x w tygodniu na okolo godzine. Na badaniu kontrolnym w marcu oko prawe 2,75, oko lewe 2,75. Oko prawe sie "pogorszylo". Prosze mi powiedziec, czym moglo to byc spowodowane? Ma zalecone okulary 1,5 na kazde oko.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena przez specjalistę okulistę. prosze kierować się zaleceniami lekarza badajacego.