Czym mogą być guzki w obrębie warg sromowych?

Witam, na imię man Beata i mam 23 lata. Mam problem, na wargach sromowych wyskoczyły mi białe pryszcze, bardziej wyglądają jakbym miała guzy pod skórą i jak naciągnę skórę to one się przemieszczają. Nie bolą mnie ale przeszkadzają mi jak ubiorę obcisłe majtki. Proszę o pomoc.

23 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety bez badania lekarskiego nie da się odpowiedzieć na Pani pytanie. Być może powodem Pani dolegliwości są powiększone gruczoły które występują w okolicach intymnych. Zachęcam do wizyty u ginekologa, a szczególnie jeżeli objawom towarzyszy gorączka lub stany podgorączkowe, ból, pieczenie, świąd, nieprawidłowa wydzielina z cewki moczowej.

Pozdrawiam.