Czym może być spowodowane występowanie na brodzie malutkich czerwonych pryszczy podskórnych?

Witam, czym może być spowodowane występowanie na brodzie malutkich czerwonych "jakby" pryszczy podskórnych, nie są one ropne, ani bolące. Stosowałam miejscowo płyn aknemycin oraz maść robioną w aptece i zmiany nie znikają,co innego może mi na to pomóc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty dermatologa. Po ustaleniu rodzaju zmian zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.