Czym może być spowodowany brak miesiączki?

Mam 21 lat, ostatnią miesiączkę miałam 14.01, przeważnie cykle trwają 28-29 dni. Współżyłam w dni płodne zabezpieczając się prezerwatywą (nie doszło do pęknięcia czy zsunięcia). 14.02 wykonałam test ciążowy wynik negatywny, następny wykonałam po 2 dniach również był negatywny. 17.02 wykonałam test b-hcg i poziom był poniżej 0,01 co oznacza wykluczenie ciąży, prawda? W ostatnich dniach pojawiła się również duża ilość białej wydzieliny. Mam już ustalony termin wizyty w ginekologa, ale to czekanie mnie dobija. Co mi może dolegać? Czy może być to coś groźnego?
Proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie,
Wyniki testów ciążowych oraz beta-hCG z krwi wykluczają ciążę. Opóźnienie lub brak miesiączki mogą być spowodowane stresem, dużym wysiłkiem fizycznym, zmianą klimatu, intensywnym odchudzaniem. Należy również wziąć pod uwagę zaburzenia hormonalne. Wizyta u ginekologa pozwoli na określenie przyczyny braku miesiączki.
Pozdrawiam