Czym może grozić palenie konopi indyjskich po przeszczepie allogenicznym?

Zdaję sobie sprawę z mojego pytania, jednak bardzo proszę o odpowiedź. Jestem po przeszczepie allogenicznym. Przed przeszczepem zdażało mi się palić konopie indyjskie. Jakie skutki może przynieść palenie po przeszczepie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

ponad rok temu

Witam serdecznie,

przeszczep allogeniczny wiąże się z wysokim ryzykiem powikłań, także śmiertelnych. Nie znamy wpływu substancji zawartych w marihuanie, czyli konopiach indyjskich na organizm chorego po przeszczepie. Uważam, że w takiej sytuacji należy unikać jakichkolwiek używek.

Pozdrawiam serdecznie