Czym może skutkować zanik korowo-podkorowy?
Dzień dobry, czym może skutkować zanik korowo-podkorowy? Taki opis odczytałam w wyniku rezonansu magnetycznego głowy (mózgowia)

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne jest zapoznanie z całością wyniku a nie tylko z jednym zdaniem z całego badania. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.