Czym są czarne kropki na skórze po depilacji?

Odkąd pamietam po depilacji mam widoczne czarne kropki lub poprostu widać pod skóra ciemne ślady. Czy idzie się tego jakoś pozbyć? Mimo depilacji wyglada jakbym tego nie zrobiła, nie wiem czy mam tak cienka skórę ze widać pod nią włoski (ciemne kreski pod skóra-różni się od wzrastającego włoska płytko położonego, bo to jest jakby głębiej)

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza medycyny Estetycznej lub dermatologa