Jak usunąć czarne włoski na twarzy?

Witam:) Mam na twarzy w kilku miejscach: nad góra wargą, na bakach i na policzkach pojedyncze czarne włoski, które od kiedy się pojawiły usuwam pinceta. Są grube i moco czarne. Ogólne na twarzy mam jasny meszek, ale to mi nie przeszkadza, chociaż zauważam że gdzie niegdzie ciemnieje. Czy jest jakaś metoda, która pozwoliłby mi usunąć te czarne włoski na zawsze? Dodam że nie jestem brunetką, mam włosy ciemny blond. Wszystkie badania hormonalne mam ok. Może domowy przyrząd do depilacji światłem by pomógł?

Dzień dobry, w celu usunięcia ciemnych i grubych włosów rekomendowana jest seria 6-8 zabiegów epilacji laserowej. Zabieg pozwala usunąć włosy z około 80 - 90% skutecznością. W celu podtrzymania efektów zaleca się wykonywanie zabiegów podtrzymujących co 6 - 12 miesięcy. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.