Trwała depilacja wąsika

Pytanie do dermatologa. Jakie są najlepsze spospoby na stałe usunięcie włosków z nad górnej wargi u kobiety?

Aleksander Ropielewski

Regularna depilacja woskiem lub depilacja laserowa (ciemne włosy lepiej reagują na taką depilację).

Dzień dobry,

Trwałą epilację osiągnie Pani dzięki epilacji laserowej. Polecam laser diodowy, który działa na melaninę (dlatego najlepiej reagują ciemne włoski) i niszczy cebulkę włosa. Zabiegi należy powtarzać w odstępie 4-6 tygodni z 4-6x.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,

Polecam depilację laserową - szczególnie jeśli włos jest ciemny i mocny osiągnie Pani bardzo dobre efekty.

Pozdrawiam

Dzień dobry, jeśli zależy Pani na trwałym usunięciu włosów proponuję epilację laserową, jeśli włosy są ciemne, jeśli są jasne i delikatne epilacja będzie mało dla Pani satysfakcjonująca.
Pozdrawiam serdecznie