Depilacja owłosienia z okolic intymnych

Dermatolog: włos łonowy i jego uziemienie w intymnych miejscach, jak pozbyc się cebulek "wysypki" zarodków etc za odpowiedź z góry dzięki

Dzień dobry,

Polecam epilację laserem diodowym- milesman. Dla trwałego efektu, konieczne jest wykonanie serii zabiegów w odpowiednich odstępach czasowych- ilość jest sprawą indywidualną uzależnioną od koloru, rodzaju, ilości i struktury włosków.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,

Najskuteczniejszą metodą na pozbycie się niechcianego owłosienia jest depilacja laserowa. Osobiście zdecydowanie polecam laser diodowy. Zalecana jest seria zabiegów, natomiast już po pierwszym pacjenci widzą różnicę.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą i zapraszam na bezpłatną konsultację.

Pozdrawiam

Dzień dobry,

trwale można usunąć włosy 2 metodami: depilacją laserową lub fotodepilacją z użyciem IPL. Przy depilacji laserowej efekt jest szybszy i trwalszy, natomiast fotodepilacja z użyciem IPL wiąże się z dużo słabszymi odczuciami, co jest ważne zwłaszcza w okolicach intymnych.

Dzień dobry, skuteczną metodą trwałego usunięcia owłosienia są zabiegi epilacji laserowej wykonane w serii około 6 zabiegów.

Pozdrawiam serdecznie