W jaki sposób i za pomocą czego najlepiej depilować miejsca intymne?

Witam :) w jaki sposób i za pomocą czego najlepiej depilować miejsca intymne? Dotychczas używałam do tej czynności zwykłej jednorazowej maszynki, jednak chciałabym aby rezultat był lepszy i bardziej efektowny. Myślałam o kremie do depilacji jednak wyczytałam w internecie, że nie wolno aplikować go bezpośrednio na miejsca intymne lecz na jego okolice. Jest taki preparat który można stosować na całe te miejsca?

Dzień dobry,

Jeśli che Pani usunąć owłosienie trwale, to zdecydowanie polecam wdrożenie epilacji laserowej.
Zapraszam na konsultację a w razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Dzień dobry,

W celu trwałego usunięcia włosów zachęcam do skorzystania z lasera diodowego (np Milesman)- jego wiązka trafia bezpośrednio do mieszka włosa i powoduje jego zniszczenie (włos już nigdy nie odrośnie). Zabieg należy powtórzyć 4-6 razy, ponieważ laser usuwa tylko włosy w fazie wzrostu tzw. anagenu. Jeżeli chodzi o okolice bikini można na godzinę przed zabiegiem zastosować krem znieczulający emla, która zmniejszy dolegliwości bólowe.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,

W celu trwałego usunięcia włosów zachęcam do skorzystania z lasera diodowego (np Milesman)- jego wiązka trafia bezpośrednio do mieszka włosa i powoduje jego zniszczenie (włos już nigdy nie odrośnie). Zabieg należy powtórzyć 4-6 razy, ponieważ laser usuwa tylko włosy w fazie wzrostu tzw. anagenu. Jeżeli chodzi o okolice bikini można na godzinę przed zabiegiem zastosować krem znieczulający emla, który zmniejszy dolegliwości bólowe.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry, najtrwalszą metodą usunięcia owłosienia jest epilacja laserowa, która po wykonaniu kilku, około 6 zabiegów usunie włosy na wiele lat. Innym sposobem jest to woskowanie ciała. Minusem jest to że do każdego zabiegu włosy muszą mieć odpowiednią długość.
Pozdrawiam serdecznie