Problem z owłosieniem nóg i bikini

Mam problem z owłosieniem nóg i bikini. Czy depilacja woskiem jest skuteczna i czy owłosienie sie zmniejsza niz zwykłe golenie maszynka czym częsciej gole mam ich wiecej i boje sie co bedzie dalej

Witam Panią,
Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia.Rozgrzany wosk dociera dość głęboko,usuwa włos wraz z cebulką. Po takim zabiegu odrastanie włosa trwa długo,z czasem stają się one coraz rzadsze i cieńsze.
Golenie to najczęściej stosowana metoda depilacji. Jest szybka i wygodna. Niestety włoski odrastają już po kilku dniach, a czasami nawet na drugi dzień. Dlaczego? Bo są tylko przycinane tuż przy skórze
Świetne efekty daje laser ale tylko osobom o ciemnym zabarwieniu włosów,
pozdrawiam Katarzyna Mudel

Szanowna Pani,

Ja osobiście nie polecam depilacji woskiem - już bardziej pastą cukrową.
Jeżeli chce się Pani pozbyć owłosienia na zawsze proponuję wybrać laser Light Sheer. Zabiegi są w 100% skuteczne

Tak depilacja woskiem jest skuteczniejsza niż maszynką starcza na około 2-4 tygodni. Jeśli włosy są koloru ciemnego można również wykonać depilację laserową.

Dzień dobry,
Depilacja woskiem zapewnia gładkie ciało, natomiast nie daje długotrwałych efektów. Po mniej więcej tygodniu włoski będą odrastać. Minusem jest, że do zabiegu trzeba się przygotować i zapuscić włoski na ok 1cm, żeby wosk mógł je skutecznie usunąć. Więc od momentu, kiedy to nowe włoski będą się wybijać na powierzchnię skóry nie można ich zgolić. Co prawda po regularnym woskowaniu włoski się osłabiają, z czasem wolniej rosną a następnie przerzedzają.
Maszynka będzie wzmacniać włoski, z czasem zrobią się mocne i sztywne. Depilator działa na podobnej zasadzie jak woskowanie. Usuwa włos wraz z cebulką. Minusem depilatora jest to, iż prowadzi on do wrastania włosków i powstawania stanów zapalnych. Na ciele tworzą się nie estetyczne plamki/kropki.
Najlepszym rozwiązaniem będzie poddać się zabiegom epilacji laserowej, które najlepiej spośród wszykich wymienionych wyżej metod najskuteczniej usuną owłosienie. W trakcie zabiegów włoski można jedynie golic, ale już po pierwszym zabiegu zobaczy Pani super efekt. Trzeba jedynie wykonać kilka regularnych wizyt u kosmetologa

Pozdrawiam serdecznie