Owłosiony brzuch i plecy a wybór depilacji

Prosze o szybka odpowiedz !! Jestem kobieta i mam owlosiony brzuch i plecy... nke za bardzo ale mam ... czy moge zdepilowac brzuch i plecy pasta cukrowa ??? Czy lepiej zostawic tak jak jest ??? Boje sie ze jak zaczne to bedzie tak jak z maszynka do golenia :( prosze odpiszcie szybko ...

Witam serdecznie,
depilacja pastą cukrową podobnie, jak i woskiem dają lepsze efekty niż golenie maszynką, tzn. włosy odrastają znacznie później - po ok. 3 - 4 tygodniach i są zwykle bardziej delikatne. Oczywiście najbardziej skuteczna jest epilacja laserowa, która daję efekt trwały, ale też wymaga większych nakładów finansowych niż powyższe metody.

Pozdrawiam,
ES

Dzień dobry,

Jeśli chce się Pani pozbyć owłosienia trwale to najlepsze efekty dadzą zabiegi epilacji laserowej. Każdą tego typu procedurę poprzedza konsultacja ze specjalistą, który omówi ew. przeciwwskazania i przedstawi jak przygotować się do zabiegu.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska