Depilacja rąk, dłoni, brzucha i pleców u 22-latki

Witam. Jestem kobietą i bardzo wstydzę się swojego owłosienia są to : rece, dłonie, brzuch, plecy. Czy udając się np na depilacje rak woskiem moge uzysakć zadowalający efekt, czy patrząc się na mój problem włosy moga mi szybciej odrastać , mocniejsze?

Witam serdecznie,
depilacja woskiem nie powoduje szybszego porostu włosów, wręcz odwrotnie - zwykle są one delikatniejsze. Jeśli owłosienie jest dosyć obfite i mocne warto również pomyśleć nad przyczynami - być może konsultacja z ginekologiem - endokrynologiem byłaby wskazana ze względu na możliwość istnienia zaburzeń hormonalnych. Chyba, że inne kobiety w Pani rodzinie mają podobny problem (mama, babcia... ), co świadczyć może o jego dziedziczeniu.

Pozdrawiam,
ES

Dzień dobry,

Depilacja woskiem osłabi włos, przez co będą one odrastać delikatniejsze. Natomiast jeśli chce się Pani na trwałe pozbyć tego problemu to polecam wdrożenie epilacji laserowej.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam