Jak osłabić włosy na ciele?

Witam. Mam czarne i twarde włosy na całym ciele (na nogach, pod pachami, w okolicach bikini itd. ). Chciałabym się dowiedzieć jak możne je zmniejszyć? W jaki sposób można osłabić włosy?

Witam serdecznie,

jeśli chodzi o problem z owłosieniem, oprócz metod domowych (golarki, trymery, depilatory, kremy depilujące, wosk) można skorzystać z depilacji owłosienia woskiem ciepłym w gabinetach kosmetycznych (włosy odrastają, ale są delikatniejsze) lub metod trwałej epilacji - laserem lub IPL.

Pozdrawiam!
ES