Depilacja okolic bikini i uniknięcie wrastania włosków

Witam, chciałabym wydepilowac wzgorek lonowy depilatorem. Jakie srodki stosowac po depilacji aby wlosy nie wrastaly? Gdzie je kupić?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się na zabieg laserowego usunięcia w klinice medycyny estetycznej.

Dzień dobry,

W swojej pracy bardzo często spotykam się z pacjentkami, które korzystały z depilatora czy wosku na bikini i teraz borykają się z problemem wrastających włosów. Dlatego uważam, że zdecydowanie lepszą opcją są zabiegi laserowe.

Pozdrawiam

Dokładnie aby nie wrastały włosy najskuteczniejszą depilacją jest depilacja laserowa przeprowadzona u lekarza medycyny etstetycznej, jeśli włosy wrastają głęboko należy również wykonać ok2-3 zabiegów mikrodermabrazji co 2 tygodnie na daną okolicę.

Dzień dobry, krem nie spowoduje że włoski nie będą wzrastać. Zamiast depilatora rekomenduje wykonać zabieg epilacji laserowej, która na bardzo długo usunąć owłosienie.
Pozdrawiam serdecznie