Podrażnienie po depilacji okolic intymnych bikini

Jak poradzić sobie z podrażnieniami po depilacji okolic bikini? Kremy do depilacji nie działają na mnie, więc używam golarki jednorazowej i żelu do depilacji. Mimo to już na drugi dzień depilowane miejsce wygląda strasznie, do tego boli i pojawiają się krostki. Co zrobić? Może jest jakiś krem który zapobiegnie temu?

Dzień dobry,

Aby pozbyć się problemu raz na zawsze polecam wybrać się na zabieg epilacji laserowej. Jest to metoda, która pozwala trwale usunąć owłosienie. Pozwala uporać się z takimi problemami jak: wrastające włoski czy krostki. Dla satysfakcjonującego efektu należy wykonać 4-7 zabiegów w określonym odstępie czasu.

Pozdrawiam serdecznie.