Nieestetyczne krostki po depilacji maszynką

Witam. Mam 18 lat i do tej pory zawsze depilowałam miejsca intymne zwykłą jednorazową maszynką. Kilka godzin po depilacji wszystko jest dobrze, skóra jest gładka. Jednak dzień po goleniu pojawiają się czerwone krostki. Wygląda to bardzo nieestetycznie. Co zrobić aby im zapobiec? Depilacja laserowa odpada. A żele do depilacji nie spełniają moich oczekiwań. Co mam robić?

Witam
Wygląda na to, ze ma Pani problem z zapaleniem mieszków włosowych. Można miejscowo stosować maści antybiotykowe, ale nie jest to dobre rozwiązanie przy dużych obszarach i na dłuższą metę, a problemy będą się powtarzać. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie depilacja laserowa, która zlikwiduje u Pani problem.

Dzień dobry,

Tak naprawdę jedyną metodą na trwałe pozbycie się tego problemu jest poddanie się serii zabiegów depilacji laserowej.

Pozdrawiam