Czerwone krostki na skórze po depilacji

Dzień dobry, mam kłopot z depilacją. Mam bardzo wrażliwą skórę i golenie zwykłą golarką zostawia czerwone krotki i podrażnienie. Plastry z woskiem to samo takie czerwone delikatne krostki i bardzo mnie bolą. Już sama nie wiem co stosować :(

Szanowana Pani,
Podrażnienia występujące po metodach depilacji laserowej, jakie stosowała Pani do tej pory , świadczą o tym iż jedynym konstruktywnym rozwiązaniem dla Pani może okazać się depilacja laserowa,
Istotnym czynnikiem, który sprawia aby depilacja laserowa była skuteczna jest to aby włosy miały inny kolor niż rudy i siwy. Im ciemniejszy włos i jaśniejsza skóra, tym lepsze efekty depilacji.
Z obecnie przeprowadzonych przez nas badań w Instytucie wynika, iż laser diodowy Light Sheer jest najskuteczniejszą metodą permanentnej depilacji, skuteczność jego wynosi 90%.
Pozdrawiam:-)

Dzień dobry, zalecam wykonanie epilacji laserowej.
Na początek proszę wykonać próbę laserową w gabinecie wykonującym zabiegi epilacji.
Pozdrawiam serdecznie