Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 6 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czerwone krostki na skórze po depilacji

Dzień dobry, mam kłopot z depilacją. Mam bardzo wrażliwą skórę i golenie zwykłą golarką zostawia czerwone krotki i podrażnienie. Plastry z woskiem to samo takie czerwone delikatne krostki i bardzo mnie bolą. Już sama nie wiem co stosować :(
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Depilacja brwi

Dobrze wymodelowany łuk brwi jest ozdobą dla oczu. Sprawia też, że spojrzenie staje się bardziej wyraziste. Dowiedz się, jak dobrze wydepilować brwi.

Szanowana Pani,
Podrażnienia występujące po metodach depilacji laserowej, jakie stosowała Pani do tej pory , świadczą o tym iż jedynym konstruktywnym rozwiązaniem dla Pani może okazać się depilacja laserowa,
Istotnym czynnikiem, który sprawia aby depilacja laserowa była skuteczna jest to aby włosy miały inny kolor niż rudy i siwy. Im ciemniejszy włos i jaśniejsza skóra, tym lepsze efekty depilacji.
Z obecnie przeprowadzonych przez nas badań w Instytucie wynika, iż laser diodowy Light Sheer jest najskuteczniejszą metodą permanentnej depilacji, skuteczność jego wynosi 90%.
Pozdrawiam:-)

Doświadczony kosmetolog. Właścicielka Instytutu Estetyki Delightful Woman. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.
0

Dzień dobry, zalecam wykonanie epilacji laserowej.
Na początek proszę wykonać próbę laserową w gabinecie wykonującym zabiegi epilacji.
Pozdrawiam serdecznie

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy