Elektroliza jako trwała depilacja bikini

Czy elektroliza jest dobrym sposobem na trwala depilacje bikini? jesli tak to orientacyjnie ile zabiegow jest niezbednych aby pozbyc sie wlosow z pachwin i warg sromowych?

Dzień dobry,

Zdecydowanie lepszą metodą jest laserowe usuwanie owłosienia. Osobiście polecam zabiegi laserem diodowym. Zalecana jest seria ok 6 zabiegów wykonywanych co 4-6 tygodni.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Dzień dobry, zdecydowanie odradzam ten sposób epilacji. Zdecydowanie bezpieczniejszym, trwalszym sposobem będą zabieg epilacji laserowej.
Pozdrawiam serdecznie