Wrastające włoski w okolicach bikini po depilacji

Witam Mam problem z wrastajacymi włoskami przy bikini po depilacji depilatorem.W jednym miejscu zrobiło mi sie zgrubienie wielkosci fasoli ze stanem ropnym w srodku. Chciałabym wiedziec do jakiego lekarza musze sie udac aby mi to wyczyscił i usunął :-(.

Mgr Jolanta Gajda Kosmetolog

Witam,
z problemem wrastania włosów po depilacji zmaga się wiele osób, zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Wiele osób właśnie z tego powodu decyduje się na depilację laserową. Aby zminimalizować ryzyko pojawienia się podobnej sytuacji w przyszłości, proszę pamiętać o regularnym wykonywaniu peelingu skóry. Zalecam konsultację u dermatologa.

Dzień dobry,

Wspomniany przez Panią problem jest dość powszechny.
Niestety częste korzystanie z wosku lub depilatora sprzyja wrastaniu włosów.
Pomocne może być regularne stosowanie peelingów na ciało.
Warto też zastanowić się nad wdrożeniem depilacji laserowej.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska