Wrastające włoski w okolicach bikini

Jak radzić sobie z wzrastającym włosami w okolicy bikini (pachwinach ) powstają z tego stany zapalne i ropne zmiany bardzo proszę o pomoc

Witam. W tej sytuacji przede wszystkim należy zaprzestać tradycyjnej depilacji za pomocą maszynki do golenia. Polecam stosowanie kremów do depilacji i specjalnych preparatów po depilacji zapobiegających wrastaniu włosków.