Jak leczyć wrastające włoski?

jak leczyc wrastajace wloski w okolicy bikini? mecze sie z nimi juz trzy miesiace :( stosowalam sudocrem bepanthen alantan aspiryne ;(

Dzień dobry

Proszę nie wykonywać depilacji okolicy bikini za pomocą maszynki do golenia. Polecam stosowanie kremów do depilacji w wersji domowej i woskowania w wersji gabinetowej i specjalnych preparatów po depilacji zapobiegających wrastaniu włosków.

pozdrawiam serdecznie
IJ

Dzień dobry, depilacja laserowa na bardzo długo rozwiąże problem wrastających włosków a również usunie i włosy. Proszę zrezygnować z maszynki, depilatora bo to one powodują wrastanie. Mozna robić peelingi mechanicznie, ale niekiedy i one słabo się sprawdzają.

Pozdrawiam serdecznie