Włoski na klatce piersiowej u 23-latka

Witam, Chciałbym sie dowiedzieć w jaki sposób mozna pozbyć sie włosów na klatce piersiowej, fakt faktem nie jest tego az tak dużo ale golenie tego miejsca to tak naprawdę błędne koło a po kilku godzinach wyrastające włoski nie wyglądają zbyt dobrze. Z góry dziękuje za pomoc.

Aleksander Ropielewski

Najprostszym wyjściem jest depilacja woskiem lub przy pomocy depilatora.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Dzień dobry,

Jeśli włos jest ciemny zdecydowanie polecam depilację laserową.
Metoda ta pozwoli trwale usunąć owłosienie. Zalecana jest seria 4-6 zabiegów wykonywanych co ok 6 tygodni. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska