Jak poradzić sobie z grubymi włoskami na brwiach, pod pachami i w okolicach intymnych?

Witam. Jak poradzić sobie z grubymi włoskami na brwiach pod pachami i w okolicach imtymnych? Mam bardzo mocne włoski w tych miejscach przed co prZy golenia i tam je widac;( pomocy

Aleksander Ropielewski

Golenie wzmacnia strukturę włosa. Prosze spróbować depilacji (jednak przy mocnych włosach jest to bardzo bolesne dlatego warto przed zabiegiem posmarować się maścią zawierającą lignokainę) lub depilacji laserowej.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Dzień dobry,

Jeśli włos jest ciemny zdecydowanie polecam epilację laserową. To najskuteczniejszy sposób na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Z mojego doświadczenia najlepiej w tej dziedzinie sprawdzają się lasery diodowe, które są w stanie trwale zniszczyć strukturę odpowiedzialną za wzrost włosa. Zazwyczaj zalecam serie 4-6 zabiegów wykonywanych w zależności od obszaru co 4-6 tygodni. Pacjenci efekt widzą już po pierwszym zabiegu - włosy odrastają wolniej i po 10-14 dniach zaczynają wypadać.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska