Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Szybkie odrastanie włosów po goleniu

Witam . Mam takie dosc nie typowe zapytanie . Bo gdy ogole nogi wieczorem to rano juz nie sa takie gladkie i widac wloski. Tak samo jest jak ogole cipke. Co z tym zrobic ?
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Depilacja brwi

Dobrze wymodelowany łuk brwi jest ozdobą dla oczu. Sprawia też, że spojrzenie staje się bardziej wyraziste. Dowiedz się, jak dobrze wydepilować brwi.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Jeżeli towarzyszy temu nadmierne owłosienie w miejscach typowo nieowłosionych proszę zgłosić się na konsultację do endokrynologa. Bardziej prawdopodobne jest jednak, ze ma Pani taki typ włosów. Warto wtedy pomyśleć o trwałej lub skuteczniejszej metodzie niż golenie, np. depilacja lub depilacja laserowa.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

0

Dzień dobry,

Jeśli chce się Pani trwale pozbyć niechcianego owłosienia warto rozważyć wdrożenie depilacji laserowej. W zależności od koloru i grubości włosa zalecana jest seria 4-6 zabiegów wykonywanych co około 6 tygodni. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Dyplomowana specjalistka kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na wydziale zamiejscowym w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy