Podrażnienia po goleniu się w miejscach intymnych

mam 21l i mam pytanie. powiem krótko gole sobie miejsca intywne i po tym mam podraznienia i male krosteczki jak sie tego pozbyc

Witam. Przede wszystkim nie należy wykonywać tego typu zabiegów zbyt często. Kluczowe jest również wykonywanie depilacji maszynką dobrej jakości najlepiej przeznaczoną dla kobiet.

Dzień dobry,

Na pewno należy zwrócić uwagę na to, by maszynka oraz żel/krem do golenia był dobrej jakości. Warto zakupić również preparat łagodzący ( np na bazie aloesu) i stosować go każdym goleniu.
Ponadto można rozważyć wprowadzenie depilacji laserowej - metoda ta pozwoli Pani trwale pozbyć się niechcianego owłosienia.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Dzień dobry, w celu redukcji podrażnień w miejscach intymnych sugeruję rozważenie zabiegów trwale usuwających owłosienie - np. depilacji laserowej. Można rozważyć również elektrolizy. Warto wybrać miejsce posiadające doświadczenie w przeprowadzaniu tego rodzaju procedur. Pozdrawiam.