Czy jest sens wykonać depilację woskiem?

Witam, mam problem z depilacja okolic bikini, zawsze wyskakują mi czerwone krosty, odrosty pojawiają się następnego dnia, mam wrażliwą skórę. Używam maszynki z wymiennymi ostrzami. Smaruje preparatem łagodzącym z aloesem oraz sudocremem, nic to nie daje. Jest to dla mnie uciążliwa i krepujaca sytuacja, chciałabym w końcu normalnie pokazać się na plaży, basenie, bez wstydu. Co mogę z tym zrobić? Czy jest sens wykonać depilację woskiem? Jaki będzie efekt przy skórze dość wrażliwej? Proszę o odp.

Dzień dobry, w przypadku bolesnych doświadczeń związanych z usuwaniem włosów warto rozważyć wykonanie serii zabiegów depilacji laserowej, który pomoże rozprawić się z obecnym problemem. Depilacja laserowa to metoda trwałego usuwania owłosienia posiadającego ciemny pigment. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.