W jakich odstępach czasu należy wykonywać depilację wąsika?

Witam, jaki odstep trzeba robic po depilacji wąsika, dodam ze mam jasna cere a ciemny włos, jaki jest odpowiedni odstęp,mam dość okazyjną cene na depilacje i chce wykorzystać jak najwięcej zabiegów, ale też chce skończyć je przed końcem kwietnia bo późnije bede narażona na promienie słoneczne, czy moge po zabiegu normalnie chodzić po słońcu stosująć filtr 50+ czy raczej lejpiej jest unikać

Nie pisze Pani jaki rodzaj depilacji planuje Pani wykonywać. Optymalny czas to około 1mc, kiedy włosy będące jeszcze w mieszkach włosowych wyrastają ponad skórę.

Dzień dobry,

Nie podała Pani metody usuwania owłosienia na którą się Pani decyduję. Osobiście przy ciemnym owłosieniu i jasnej skórze polecam zabiegi laserem diodowym. Zalecana jest seria 4-6 zabiegów wykonywanych co 4-6 tygodni.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska