W jakich odstępach czasu należy wykonywać depilację wąsika?

Witam, jaki odstep trzeba robic po depilacji wąsika, dodam ze mam jasna cere a ciemny włos, jaki jest odpowiedni odstęp,mam dość okazyjną cene na depilacje i chce wykorzystać jak najwięcej zabiegów, ale też chce skończyć je przed końcem kwietnia bo późnije bede narażona na promienie słoneczne, czy moge po zabiegu normalnie chodzić po słońcu stosująć filtr 50+ czy raczej lejpiej jest unikać
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Fryzura wieczorowa - fale

Zależy Ci na tym, by pięknie wyglądać wieczorem? Nie masz pomysłu na fryzurę? Na najbliższe wyjście proponujemy fale. Obejrzyj filmik i zainspiruj się.

Nie pisze Pani jaki rodzaj depilacji planuje Pani wykonywać. Optymalny czas to około 1mc, kiedy włosy będące jeszcze w mieszkach włosowych wyrastają ponad skórę.

Specjalista w dziedzinie podologii. Zajmuje się diagnostyką chorób stóp oraz propaguje profilaktykę zdrowia stóp.
0

Dzień dobry,

Nie podała Pani metody usuwania owłosienia na którą się Pani decyduję. Osobiście przy ciemnym owłosieniu i jasnej skórze polecam zabiegi laserem diodowym. Zalecana jest seria 4-6 zabiegów wykonywanych co 4-6 tygodni.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Dyplomowana specjalistka kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na wydziale zamiejscowym w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy