Usuwanie wąsika a porost włosów

Witam, ostatnio dowiedziałam że usuwanie wąsika woskiem powoduje szybszy wzrost włosa i pogrubienie go. Chciałam zapytać czy jest to prawda i jeśli tak to jaką metodę powinnam zastosować aby pozbyć się go. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

Witam, depilacja woskiem osłabia włosy, nie ma wiec powodów to niepokoju. Jesli natomiast chce sie Pani na stale pożegnać z problemem, proponuje zabieg depilacji laserowej, najlepiej laserem Lightsheer. Najlepsze efekty widzimy przy zastosowaniu zabiegu na ciemne włosy przy jasnej karnacji skory. Zabieg wykonywany jest w serii, ok 4- 6 zabiegów w odstępach co 6 tygodni. Pozdrawiam.