Konieczność usuwania damskiego wąsika

witam mam pytanie odnośnie damskiego wąsika.. czy powinnam go usunąć jeżeli widze go dośc mocno dopiero gdy sie z bliska przyjze, jak stane normalnie przed lustrenm to go nie widze.. boje się że osoby z mojeg otoczenia go widzą i teraz jest mi wstyd.. ciągle mam to w głowie ;(

Witam jeśli przeszkadza Pani ten wąsik to zalecam go usunąć laserem jesli jest owłosienie koloru ciemnego lub woskiem jeśli owłosienie jest jasne.

Dzień dobry,

Większość kobiet posiada delikatny meszek nad górną wargą. Jeśli są ciemne i przeszkadzają Pani, polecam zabiegi fotodepilacji lub depilacji laserowej. Może Pani również skorzystać z depilacji woskiem, pastą cukrową.