Czy pasta cukrowa jest skuteczna?

Pasta cukrowa? Czy pasta cukrowa jest skuteczna?? Po jakim.czasie wlosy odrastaja ??? I jakie bo po maszynce odrastaja grubsze i mocniejsze a po pascie ???? Mam na brzuchu i na plecach wlosy a jestem kobieta nie sa bardzo widoczne ale sa... jak je usunac najbardziej z brzucha ??? Prosze niedlugo bikini plaza ... od razu mowie ze mnie nje stac na laserowe usuwanie...

Witam serdecznie,
pasta cukrowa daje podobne efekty jak woskowanie, czyli włosy odrastają po ok. 3 - 4 tygodniach w zależności od indywidualnych cech. Jeśli w grę nie wchodzi laserowe usuwanie to jak najbardziej polecam pastę cukrową lub wosk, ewentualnie elektrolizę owłosienia na małych powierzchniach, zwłaszcza gdzie włosy bardzo rzucają się w oczy.

Pozdrawiam,
ES

Witam. Pasta cukrowa jest produktem naturalnym, usuwanie owłosienia pastą cukrową jest skuteczne i mniej bolesne niż woskiem. Nadaje się do stosowania przy skórze naczyniowej i z żylakami.Włosy odrastają po około 3-4 tygodniach w zależności od uwarunkowań personalnych.Regularne usuwanie owłosienia tą metodą osłabia włoski i powoduje,że odrastają słabsze i cieńsze.Osobiście polecam .
pozdrawiam serdecznie
MO