Czy jest to skuteczny laser?

Dzień dobry mam pytanie a mianowicie jestem już po serii 5zabiegow na bikini laserem depiljet i efekty są bardzo mizerne,usuniętych zostało może z 15% włosków a reszta odrasta dalej. Czy jest to skuteczny laser czy lepiej jednak wybrać inny ?? Bardzo proszę o poradę (nie chce topić dalej pieniążków w razie braku efektów)

Jest to laser diodowy, czyli referencyjny w usuwaniu owłosienia. Trudno bez zbadania Pani odpowiedzieć na pytanie, dlaczego epilacja nie jest skuteczna - czy to kwestia koloru Pani włosów (jasne o wiele słabiej reagują), zbyt małych parametrów zabiegowych...

Dzień dobry,

Jeśli ma Pani ciemne włoski warto wybrać laser diodowy, który działa na melaninę. Ponadto drugą ważną kwestią jest doświadczenie osoby wykonującej zabieg jak i prawidłowo dobrane parametry. Dużo czynników składa się na dobry efekt zabiegowy. Proszę pamiętać, że słabsze efekty, mogą pojawić się u pacjentów z zaburzeniami hormonalnymi. Wtedy w pierwszej kolejności należy ustabilizować gospodarkę hormonalną, a następnie wykonać zabiegi laserowe.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,

Laser Depiljet jest laserem diodowym, a więc bardzo skutecznym urządzeniem. Warto jednak wiedzieć, że efektywność zabiegu zależy nie tylko od dobrej klasy lasera, ale również od zastosowanych parametrów oraz umiejętności przeprowadzenia zabiegów. Zbyt słabe parametry mogą wybić melaninę (barwnik) z włosa, ale niekoniecznie zniszczą jego cebulkę. W rezultacie włos odrośnie. Druga istotna sprawa- gospodarka hormonalna, warto ją zbadać, czy nie występują żadne zaburzenia, które mogłyby wpływać na słaby efekt zabiegowy. Sama pracuję na laserze diodowym (Milesman) i nie zdarzyło mi się aby przy serii 5 zabiegów zostało usuniętych tylko 15% włosków. Także w pierwszej kolejności sprawdziłabym hormony, jeśli będą prawidłowe, spróbowałabym innego lasera diodowego (wychodząc z założenia, że Pani włoski są ciemne).

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry, najlepsze efekty epilacji laserem diodowym można uzyskać w przypadku włosów ciemnych i grubszych. Nie wspomniała pani jakie włosy są u Pani i trudno stwierdzić czy to kwestia włosów czy być może źle dobranych parametrów zabiegowych.

pozdrawiam