Jaki laser depilujący będzie najlepszy w moim przypadku?

Szanowni Państwo, mam problem z zakresu medycyny estetycznej, a dokładniej laserowego usuwania owłosienia. Mam PCOS i wraz z tym hirsutyzm. Włosy są szczególnie dokuczliwe na brzuchu, są ciemne, twarde, często wrastają pod skórę. Wcześniejsze metody depilacji pozostawiły po sobie również drobne blizny i przebarwienia. Na rynku jest bardzo duży wybór laserów depilujących, chcę się Państwa poradzić, które z nich powinnam wziąć pod uwagę?

Witam,
proszę udać się do gabinetu medycyny estetycznej na konsultację. Podczas wyżyty lekarz oceni problem i zaproponuje skuteczną metodą pozbycia się niechcianych włosków. Na rynku jest obecnie dużo dobrych laserów do epilacji.
Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry, jednym z najpopularniejszych laserów wykorzystywanych do epilacji laserowej są lasery diodowe. Wiązka lasera oddziałuje na melaninę włosa, stąd im włos jest ciemniejszy i grubszy, tym lepszy efekt terapeutyczny. W przypadku hirsutyzmu terapia może nie być tak skuteczna, lecz powinna przynieść zauważalną poprawę. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.