Owłosione uda i łydki u 23-latki

Witam, mam ogromny kopleks z nogami tzn udami. Mam ba rdzo owłosione uda i łydki ogolnie całe nogi.Musze je golić codziennie...mam już tego dosc. Co zrobić żeby się pozbyć? Oprócz zwykłego golenia i laseru. Prosze o porade. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Może warto wykonać badania hormonalne skoro twierdzi Pani, że owłosienie jest nadmierne? Moim zdaniem najlepszą metodą na trwałe usunięcie włosków jest laser diodowy (Milesman, LightSheer). Zabiegi należy powtórzyć w określonych odstępach czasowych. Depilacja woskiem, pastą cukrową czy urządzeniem IPL spowolni tylko wzrost włosa ale nie zlikwiduje go całkowicie.

Pozdrawiam serdecznie.