Czy depilatora można używać na twarzy?

Witam:) Jakiś czas temu kupilam depilator domowy ipl. Narazie wykorzystuję go na nogi, ale chciałabym również spróbować na twarzy bo na nogach dobrze się spisuje (mam wymienna nakładkę na twarz). Mam ciemne włoski na bokach twarzy, na wąsiku i na policzkach (do tej pory wyrywałam je pincetą)- niestety instrukcja mówi o zgoleniu depilowanej części ciała. Proszę o informację, czy mogę tak postąpić z twarzą, ponieważ ciężko jest mi sobie wyobrazić że gole twarz ale chciałabym się pozbyć tych czarnych włosków. Badania hormonalne wszystkie mam ok więc poprostu taka moja uroda :)

Dzień dobry, zabiegi epilacji laserowej w gabinetach kosmetologicznych oraz medycyny estetycznej można wykonywać również na okolicy twarzy. Kwestię możliwości wykonania zabiegu samodzielnie w domu należy przeanalizować po dokładnym przeczytaniu instrukcji posiadanego urządzenia. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.