Jak trwale usunąć zarost w okolicy jabłka Adama?

Mężczyzna: Mam na szyi zarost także w okolicach jabłka adama (wzniosłości krtaniowej), i w tymże miejscu ciągle kaleczę się przy goleniu (ciężko dostępne miejsca z powodu wypukłości jabłka). Dlatego chciałbym usunąć trwale zarost w okolicach jabłka adama. Depilacja laserowa nie pomaga. Zarost wraca, nawet po kilku zabiegach. Jest jakaś lepsza metoda?

Dzień dobry, regularnie wykonana seria zabiegów epilacji laserowej powinna pomóc. Pomimo, iż zabieg nie gwarantuje 100% konieczności, to pozwala pozbyć się ciemnych i grubych włosów, przez co można uzyskać nawet 80 - 90% redukcji wszystkich włosów. Po osiagnięciu zadowalających efektów, może być konieczne wykonywanie zabiegów przypominających średnio co 6-12 miesięcy. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.