Czy zabieg depilacji szyi gwarantuje 100% skuteczność?

Witam. Chce się poddać depilacji szyji. Przed zabiegiem mam ja ogolić. To dla mnie dość kłopotliwe. Wiem że muszę mieć od 6 do 8 zabiegów. Boję się że do tego czasu będą dłuższe i będzie ich więcej. Czy zabieg gwarantuje mi 100%że już nie będę ich mieć.

Dzień dobry, żeby depilacja była najbardziej efektywna włosy włosy powinny być ciemne, im grubsze i mocniejsze tym epilacja również jest skuteczniejsza. Epilacja laserowa osłabia cebulki, więc z zabiegu na zabieg będą słabsze i przerzedzone. Nie można z góry przewidzieć efekt zostanie uzyskany u Pani, gdyż efekt to wielu czynników, między innymi tych o których wspomniałam.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, efekt depilacji laserowej to około 80-90% redukcja owłosienia. Włosy jasne, cienkie najprawdopodobniej nie zostaną usunięte. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.