Zastosowanie Epilfree a efekty

Witam chciałabym się dowiedzieć jak długo utrzymuje się efekt po wykonaniu serii zabiegów epilfree i otrzymaniu zadowalającego rezultatu. Przykładowo po serii depilacji laserowej i uzyskania odpowiedniego efektu, utrzymuje się on przez kilka lat. Jak wygląda to w przypadku zabiegów epilfree ?

Witam Panią,

Z doświadczenia przeprowadzanych zabiegów ( depilacja woskiem i po niej stosowanie epilfree ) wynika, iż po długotrwałym stosowaniu preparatu- seria koło 6 zabiegów miałyśmy do czynienia z redukcją owłosienia natomiast nie udało się uzyskać efektu usunięcia włosów w 90% . Jaką obserwujemy przy depilacji laserowej ( light scheer).
Jeśli należy Pani do grona osób, które mają ciemne włosy najlepszą metodą będzie depilacja laserowa. Seria wynosi od 4 do 6 zabiegów i może Pani cieszyć się gładka skórą. Następnie raz do roku zalecamy wykonanie jednego zabiegu przypominającego.
Jeśli ma Pani blond lub rude włosy to pozostaje Pani używać systemu epifree. Zabiegi z użyciem tego preparatu były przeprowadzone przez nas na blond i rudych włosach, które nie kwalifikowały się do depilacji laserowej).

Pozdrawiam