Ciemne i grube włoski na brodzie i wąsiku

Dzień dobry. Chciałam się poradzić co mam zrobić z rosnącym zarostem na twarzy (wąsik i broda) do tej pory usuwałam je pesetą i plasterkami z woskiem lecz one odrastają szybko (na brodzie) ciemne i grube. Co mam zrobić w tym przypadku, proszę o pomoc

Dla trwałego usunięcia owłosienia proponuję zabiegi depilacji laserowej laserem Light Sheer Duet. Jeżeli włoski są ciemne to efekty naprawdę są rewelacyjne. Wymagana jest oczywiście seria 3-5 zabiegów - w zależności od ilości włosków, itp. Powtarza się je co 2-3 miesiące ze względu na fazę wzrostu włosa. Może się Pani zapoznać z tym rodzajem zabiegów na stronie www.dermed.pl