Jak skutecznie pozbyć się tych włosków z brody?

Od lat walczę w owłosieniem na brodzie. Rosnął mi ciemne i jasne mocne włoski. Próbowałam wosku ale niestety mam wrażliwą skóre i od razu dostaję uczulenia. Próbowałam lasera Vectus (6 zabiegów) efekt zerowy. Teraz walczę pensetą ale wykańcza mnie to. Jak skutecznie pozbyć się zarówno jasnych i jak ciemnych włosków z brody?

Dzień dobry, nie istnieje skuteczny i trwały sposób usunięcia jasnych włosków. Lasery dedykowane usuwaniu owłosienia oddziaływują na melaninę - barwnik zawarty we włosie, przez co im włos jest grubszy i ciemniejszy, tym efekt powinien być lepszy. Zachęcam do odbycia konsultacji ze specjalistą posiadającym doświadczenie w terapii laserowej, który po przeanalizowaniu Pani przypadku, będzie w stanie dobrać postępowanie indywidualnie dla Pani. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.