Czy mogę korzystać z depilacji laserowej przy glejaku?

Witam, Proszę o pomoc. Mam guza mózgu glejaka. Po 2 operacjach. Chemii i radioterapii. Jest stan stabilny. Mam silne owłosienie na brodzie i schodzi do szyji. Jestem załamana, usuwam za pomocą pencety i wosku u kosmetyczki. Jest bardzo bardzo duży zarost jak odrośnie. Czy mogę korzystać z epilacji laserowej. Jestem załamana bo moje dzieci mówią mi, że wyglądam jak mężczyzna

Dzień dobry,

czynnikiem rozstrzygającym w Pani przypadku będzie czas, który minął od oby operacji oraz zielone światło od lekarza prowadzącego. Jeśli sprawa jest "świeża" to niestety epilacja laserowa będzie przeciwwskazaniem. Przykro mi, ale wynika to ze względów bezpieczeństwa i troski o Pani zdrowie.

Pozdrawiam,

dr Ewa Szmaj