Alternatywa dla depilacji laserowej

Witam jestem 24 letnią kobietą i posiadam wstydliwe owłosienie min na nogach i przedramionach. Czy istnieje jakaś alternatywa dla depilacji laserowej aby uzyskać trwały efekt ? Boję się że depilacja laserowa może przyczynić się w dużym odstępie czasowym, powiedzmy za 10, 20 lat do powstania nowotworu. Proszę o rzetelną odpowiedzi opartą medycznych faktach.

Witam
Obawa przed nowotworem jet głęboko nieuzasadniona. W procesie epilacji wykorzystywane jest odpowiednie silne i ujarzmione światło widzialne. Jak wiemy, ono nie może wpłynąć na powstanie nowotworu
Nie ma alternatywy do tego leczenia
Zapraszam do mojego ośrodka - mamy najnowocześniejsze urządzenia

Dzień dobry,

Obecnie najskuteczniejszą metodą na pozbycie się niechcianego owłosienia jest depilacja laserowa.

Pozdrawiam