Zabiegi laserowe na usuwanie rumienia z policzków i ich wpływ na zarost

Witam, mam za sobą cztery zabiegi laserowe na usuwanie rumienia z policzków.Wykonuje je co miesiąc. Jestem jednak zaniepokojony faktem iż owłosienie na twarzy uległo zmianie w sensie takim, że włosy nie rosną tak jak przed zabiegami. Czy możliwe aby zabiegi laserowe trwale wpłynęły na zarost czy wszystko wróci do normy?

Zabiegi zamykania naczynek, często wykonywane są IPL, czyli urządzeniem emitującym cała długość światła. Co to oznacza? to znaczy, że obejmują takąe długość światła odpowiedzialna za trwałą epilację. Wykonane nieumiejętnie mogą rowadzić do epilacji np brwi czy też owłosienia męskiego. Mogą to być zmiany nieodwracalne.
Ewa Rybicka