W jaki sposób wyleczyć rumień u 32-latka?

witam mam 32 lata od kilku lat wlcze z rumieniem byłem na paru zabiegacz i trochę pomoglo ale to jest kropla w morzu zaczolem stosować mirvaso i jest jeszcze gorzej ,miałem lasery i ipl, ipl nic niepomogl czy ktoś ma jeszcze jakiś pomysl czy już się nie wylecze pozdrawiam

Rumień niestety nie należy do problemów z którymi łatwo jest sobie poradzić. Ma tendencję do nawrotów. Musi Pan wybrać dobry gabinet z dobrej jakości urządzeniami. Jednym z najlepszych laserów jest laser Cutera,

Pozdrawiam,
Katarzyna Mudel

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej na konsultację. Ważne aby dobrać odpowiedni laser na Pana problem dotyczący rumienia. Polecam zabiegi laserem Gemini- więcej informacji znajdzie Pan w poniższym linku.
Poza zabiegami istotną rolę odgrywa pielęgnacja domowa, która powinna być dobrana do rodzaju Pana cery (np seria Rosacure marki Synchroline lub Antirougeurs z Avene, dostępne w aptece).

http://www.arsestetica.pl/zabiegi/technologie/zabiegi-laserowe/laser-gemini/

Pozdrawiam serdecznie.