Czy po depilacji mogę stosować ten krem?

Jestem w trakcie depilacji laserowej górnej wargi. Czy mogę jednocześnie stosować na twarz acnelec z pominięciem tej okolicy (np. smarując tylko czoło i nos) czy nie mogę stosować żadnych retinoidow w trakcie depilacji?

Dzień dobry,

stosowanie retinoidów jest przeciwwskazaniem do zabiegów laserowych. W związku z tym nie polecam łączenia obu metod. Proszę dokończyć zabiegi epilacji, a potem zastosować retinoid.

Pozdrawiam,

dr Ewa Szmaj