Poparzenie kremem do depilacji

witam pol roku temu po depilaccjii kremem za długo przyrzymalam na brzuchu zrobilo mis ie zaczerwienienie czy poparzenie kolo pepka jak ma yo usunąć bo to jest vlizna czerwona czy poparzenie czerwoneee probowalam mascia cepan itp. ale nicc

Witam,
Najlepiej będzie zgłosić się do gabinetu, w którym wykonywane są zabiegi usuwania przebarwien czy blizn laserem trakcyjnym. Wykwalifikowany pracownik oceni co to za zmiana i czy możliwe będzie usunięcie jej laserowo. Polecam laser de lux, sieć obecna w całej Polsce.
Pizdrawiam

Dzień dobry,

Trzeba udać się do specjalisty, który po obejrzeniu zmiany zaproponuje właściwe leczenie. Bardzo dobre efekty w terapii blizn daje laser eCO2 .

Pozdrawiam