Zapytaj lekarza

7 4 0 , 6 3 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leczenie łysienia plackowatego

Dzień dobry,

Na blizny potrądzikowe polecam Pani leczenie za pomocą lasera CO2. Efekty są naprawdę zadowalające- laser powoduje mikrouszkodzenia w skórze pozostawiając pomiędzy nimi siatkę nieuszkodzonej tkanki. Rozpoczyna się gwałtowny proces gojenia, w trakcie którego następuje regeneracja skóry. Aby spłycić zmiany potrądzikowe należy powtórzyć zabieg kilka razy w zależności od głębokości zmian. Taki efekt jest niemożliwy do osiągnięcia za pomocą kremów. Można rozważyć jeszcze peelingi medyczne- zachęcam do konsultacji ze specjalistą i wybrania najlepszej metody dla Pani.

Pozdrawiam serdecznie.

0

Najlepiej udać się na konsultację do gabinetu medycyny estetycznej - lekarz obejrzy Pani blizny i zaproponuje najlepsze rozwiązania: laser, peelingi czy specjalne kremy. Jeśli na Pani twarzy występują duże blizny kremy dostępne w sklepach raczej nie pomogą.

0

Dzień dobry,

Pierwszym krokiem powinna być konsultacja u specjalisty, który po analizie problemu będzie w stanie dobrać odpowiednie rozwiązanie. W leczeniu blizn bardzo dobre efekty dają zabiegi laserem eCO2 na przemian z Dermapenem.

Pozdrawiam

Dyplomowana specjalistka kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na wydziale zamiejscowym w Gdyni.
0

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny jest zastosowanie peelingów medycznych i laserów.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy