Co na blizny na policzkach?

witam mam na imię Ilona.piszę ponieważ mam problem z bliznami po trądziku które są umiejscowione na policzkach.proszę o radę.

Dzień dobry,

Skutecznym rozwiązaniem na blizny potrądzikowe są zabiegi laserowe (polecam laser frakcyjny Co2). O ilości zabiegów decyduje lekarz podczas konsultacji. Laser spłyca blizny przez co są mniej widoczne oraz poprawia strukturę skóry.

Pozdrawiam serdecznie.

Proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu stanu blizn i skóry lekarz dobierze odpowiednie metody lecznicze.Zazwyczaj stosuje się zabiegi laserowe lub peelingi medyczne

Jest kilka możliwości w zależności od głębokości zmian i ich ilości. Można zastosować zabieg laserowy, np. laserem CO2, można zastosować dobry średniogłęboki peeling, np. TCA, Perfect Peel albo skorzystać z nowej metody: urządzenia Plexr (plazma). Dobrać zabieg powinien z Panią lekarz, który oceni stan Pani skóry.